Македонски | Shqip | English |

Tomos t 14

Се продава од: Zoran Hristovski 06 јун. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
Марка: Tomos
Модел: Drug model
Ispravno site delovi vo orginal gi ima .nova predna guma.
Нема посетени огласи
Кон почеток