Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Промоција 330 евра - Skuter/Скутер YAMAHA YOG 50cc

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 08 јан. 21:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

30 Огласи во продавницата

Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan 4 390 ЕУР
Traktor/Трактор Mitsubishi MT 1601 4x4 - Јапонија 3 490 ЕУР
Viljuskar Komatsu 25 / Виљушкар Коматсу 25 - Japan 7 500 ЕУР
Моторна Пила, MAKITA E2835 6 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Марка
Yamaha
Модел
Jog
Промоција само сега 330 евра
YAMAHA YOG 50cc” 8.591 км. Скутер, (мотор во супер состојба) Увоз од Јапонија .
Од документи моторот има царинска декларација и не може да се регистрира (потребна е хомологација)
Цена 400 еур.
тел.075 457 991
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

30 Огласи во продавницата
Моторна Пила, MAKITA E2835 6 000 МКД
Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - made in Japan 6 490 ЕУР
Kompresor / Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија 390 ЕУР
Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA 5 490 ЕУР
Кон почеток