Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Jog 70cc vo top sostojba hitnoo

260 ЕУР

Се продава од: Martin 18 окт. 00:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Yamaha
Модел
Jog
Motorot e pali vozi, ima dokumenti mozhe da se proba vo sekoe vreme. Ima pominato 8000km praen e remont so novi standard delovi.
Leaflet
Кон почеток