Објавени: ноем. 21 2022 04:04

Aprilia SR50R

ЕУР

Објавени: ноем. 21 04:04
Прегледи: 128
2021 godina 8.000 km pominato. Max brzina 80 km/h Malossi rolni 4.7 g . Malossi federcinja na lamela . dizna 64 starten . Koristeno Maslo za Mesavina Samo Motul Scooter Power. Registriran. Redovno servisiran. Auspuh Arrow Extreme Dark. Nikakov defekt do sega. Dobro cuvan. Pisete ili javete se samo na WhatsApp .
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации