Објавени: апр. 19 2017 08:15

Aprilia SR50 D-Tech

ЕУР

Објавени: апр. 19 08:15
Прегледи: 297
Prodavam Aprilia sr50 D-Tech injection 2005 godina vo odlicna sostojba so najmala potrosuvacka od 2 litri na 100 km. Ima pominato 15000km
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации