Објавени: авг. 15 2022 04:42

Skuter Garelli GSP 50cc

ЕУР

Објавени: авг. 15 04:42
Прегледи: 427
Se prodavam Skuter Garelli GSP 50cc
(50 kubik - 2T) Shes skuter 50cc 2takt
1vjet regjistrim Giannelli auspug,
Shmingavaci Matrix, Sport rollna,
kaciga,
(27.06.2023) 14.000km Krajna cena
(çmimi fundit) 900euro
1 godini registracija
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации