Објавени: апр. 09 2017 11:17

Gilera Runner

Објавени: апр. 09 11:17
Прегледи: 196
Prodavam gilera runner 2015 god ne e mnogu vozena pominati 1400km vo odlicna sostojba mnogu socuvana (moze i zamena za opel corsa ili peugeot 207 so moja doplata)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации