Објавени: авг. 31 2017 10:52

Peugeot Speedfight

ЕУР

Објавени: авг. 31 10:52
Прегледи: 217
2000godina. Realni kilometri, vtor gazda, pali vozi, dvotakten, homda 50cm3, standard, novi rolni i kais. Nov akumulator i dobri gumi. Registriran
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации