Објавени: мар. 29 2024 07:53

SE prodava elektricen skuter

МКД

Објавени: мар. 29 07:53
Прегледи: 18
Se prodava elektricen skuter koristen 1 godina samo vo letna sezona , vo odlicna sostojba . drzi baterija do
60KM ,ima 3 brzini , se polni 4 casa. CENATA E FIKSNA
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации