Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tomos Avtomatik

18 000 МКД

Се продава од: Krste 28 ноем. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Se prodava Tomos Avtomatik koj e trajno registriran i vo ispravna sostojba. Motorceto e pali vozi! Cena: 18 000 denari. Telefon za kontakt: 078 894 277
Krste
Leaflet
Кон почеток