Објавени: септ. 16 2015 12:38

Gilera 50cc vo top sostojba

ЕУР

Објавени: септ. 16 12:38
Прегледи: 92
Gilerata e vo perfektna sostojba, od 850eur snizena na 799eur, vredi da se pogleda.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации