Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Keeway skuter -08

400 ЕУР

Се продава од: Мите 28 ноем. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Веспата е максимално зачувана,има поминато 6000км релни..
Мите
075966955
Leaflet
Кон почеток