Објавени: окт. 15 2015 02:54

Aprilia sr50

ЕУР

Објавени: окт. 15 02:54
Прегледи: 234
Motorot e vo odlicna sostojba ,smeneto kais malossi. izduv gianelli revrse so 50km pominato. Pominati km:15 000
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации