Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mondial

1 250 ЕУР

Се продава од: Toni Bosnacki 29 окт. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Берово
Модел
Drug Model
ITNO SE PRODAVA!
200cc
14-20HP
3000km pominato
Motorot e vo extra sostojba,moze da se proba i da se vidi vo sekoe vreme(NE E KINESKI)
Toni Bosnacki
071246930
Leaflet
Кон почеток