Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skuter 125cc

450 ЕУР

Се продава од: Viktor 29 јул. 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
2007
Локација
Македонски Брод
Марка
Друга марка
Модел
Drug Model
Skuterot e dobro socuvan nema mana smeneto imat ujle filter za vazdux i drugi raboti so dokumenti go prodavam poradi toa sto sakam da zemam drug motor cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток