Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peda Tek 250 R

2 390 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 25 авг. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

39 Огласи во продавницата

SKUTERI OD 150-200cc VO GSG NEGOTINO 0 МКД
Zimski ceni za site KYMCO Skuteri 0 МКД
KROS MOTORI VO GSG 0 ЕУР
SKUTERI PIAGGIO NRG 50 VO GSG 2 190 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Локација
Неготино
Модел
Drug Model
⏳ PEDA TEK 250 R ⏰

✅ Цена : 2.390 еур

🇮🇹 PEDA MOTOR - ITALY 🇮🇹

▪︎ уљено ладење
▪︎ алуминиумски бандажи
▪︎ LED осветлување

💸💰 Кредитирање до 36 рати само со лична карта...одобрување веднаш 👌

🔧 Гаранција 2 година

☎️ 075/420-055

🌐 www.motocentargsg.mk

Повелете посетете не во салонот во Неготино
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Посетете ја нашата продавница
м.тито 123 Прикажи на мапата
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

39 Огласи во продавницата
Kros Hamachi 125 do 300 cc 0 МКД
TRAKTORI TUBER VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG 11 900 ЕУР
NOVI VIPER VELOSIPEDI VO GSG 9 900 МКД
PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации