Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LINGKEN 125 - 850 eur

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Хеми Мотор 14 јан. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Хеми Мотор

2 Огласи во продавницата

Стан во Карпош 1 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Модел
Drug Model
LINGKEN 125 so noviot motor so 5 brzini
Cena 850 eur
Moznst za kupuvanje na kredit
Potrebno e Potvrda za redoven raboten odnos so iznos na plata (za privatna firma + M1M2 I izvod od banka za poslednite 12 meseci) I licna karta
Moznost za kupuvanje preku sindikatite na MVR , ARM, vodovod, komunalec, Javni parkinzi, poshta , EVN
Хеми Мотор
Скутери, Велосипеди, Тротинети, Моторцикли
Посетете ја нашата продавница
Ул.518 бр.1/13 Прикажи на мапата
02 313 5058
https://hemimotor.com.mk/
Хеми Мотор
Leaflet

Хеми Мотор

2 Огласи во продавницата
Стан во Карпош 1 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации