Македонски | Shqip | English |

SKUTER NOV 150cc

Се продава од: XXX 28 јан. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.350 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

630 ЕУР

Година: 2015
Локација: Карпош, Скопjе
Марка: Друга марка
Модел: Drug Model
Skuterot e nov 150cc
Нема посетени огласи
Кон почеток