Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hamaci 250cc

1 500 ЕУР

Се продава од: Adnan 22 мај 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Сарај, Скопjе
Модел
Drug Model
Моторот e на добра состојба, не му фали ништо работи како што треба, кој е за интересирани да го купуват можат да дојдат да го видат не е проблем за тоа, само нема пропуштањето на цената.

Телефон за информации: 071859391
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации