Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Motorna Sanka Polaris Dragon RMK 700ccm

5 000 ЕУР

5 900 ЕУР

Се продава од: Afrim Useini Денес 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Тетово
Модел
Drug Model
Polaris Dragon RMK
700 ccm 2-Takt
143 KS
2008 god

Uvezena od Svajcarija

skidoo, arctic cat,
Afrim Useini
0038970389779
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации