Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

СЕ ПРОДАВА Peda Tek125cc prv gada 5700km

1 400 ЕУР

Се продава од: David Kostov 05 септ. 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Валандово
Модел
Drug Model
Se prodava peda tek125cc prv gazda so pominati 5700 km vo odlicna sostojba redovno meneto ulje samo vozen so motul 10 50 skoro smeneto glicerin vo kocnicite nov akumulator spremen za sledna sezona so mnogu dopolnitelna oprema sto ide gratis so motorot stitnici kaj volan so ukluceni zmigavci stitnik pod masina i stranicni crveni stitnici samo mu e istecena registracijata motorot se prodava zaradi kupuvanje na pogolem isto taka e vo ekstra sostojba vredi da se vidi
David Kostov
070262300
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации