Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor Hamachi Lifan 400cc -12

1 150 ЕУР

Се продава од: Горан 07 мај 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава Хамачи Лифан 400сс,..
Со поминати 8 илјади километри.Сменета задна гума ,сменети свеќици и масло.
Горан
075-539-877
Leaflet
Кон почеток