Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APRILIA RSV MILLE

3 200 ЕУР

Се продава од: Ilija 04 апр. 10:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Радовиш
Марка
Aprilia
Модел
RSV
Se prodava Aprilia RSV Mile 1000.Motorot e vo perfektna sostojba i moze da se proba vo sekoe vreme.Nema potreba od falejne za site poznavaci znaat deka motorot e ZVER.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации