Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Benelli 302 R 2019

3 900 ЕУР

Се продава од: Станислав Петковски 20 септ. 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Benelli
Модел
Drug model
Моторциклот е нов има 1600 км, прв сервис, вграден специјален дрзац за него за куфер, куфер.
Станислав Петковски
070227305
Leaflet
Кон почеток