Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Beta 450cc

2 700 ЕУР

Се продава од: Petar Bosnacki 25 дек. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Берово
Марка
Beta
Модел
Drug model
Motorot e vo odlicna sostojba, ima napraveno servis pred 2h.
Petar Bosnacki
077 876 606
Leaflet
Кон почеток