Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor Daelim Daystar -05

1 100 ЕУР

Се продава од: Бошко 19 мај 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.350 МКД / месечно

From
Store
Година
Марка
Daelim
Модел
Daystar
Продавам мотор Daelim Daystar VL125. Моторот е произведен во 2005 година со поминати 2400km во одлична возна состојба. Сила на мотор 125м3. Боја црна. За повеќе информации јавете се на бројот подоле.
Бошко
070204724
Leaflet
Кон почеток