Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chopper DAELIM Daystar -05

Се продава од: Зоран 08 авг. 01:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Марка
Daelim
Модел
Daystar
Продавам чопер DAELIM Daystar VL125, регистриран до април 2016 година. Година на производство 2005, прва регистрација 2007. Моторот е во беспрекорна состојба со поминати 13 000 км, има одлична вожња и во град и на отворено, а потрошувачката е минимална 3,5 литри на 100 км. Сменето масло и филтри пред еден месец.

Околу цената има простор за договор.

Со моторот следува и дополнителна опрема:

- Заден потпирач за совозач
- Преден визир
- Кожни дисаѓи
Зоран
078359294
Leaflet
Кон почеток