Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Daelim VS 125cc

780 ЕУР

Се продава од: aleksandar 25 дек. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.670 МКД / месечно

From
Store
Година
Марка
Daelim
Модел
Daystar
125 cc,pominati 2000,potroshuvacka od 1.8 l\na 100 km...ko nov bez mani..
aleksandar
076733419
Leaflet
Кон почеток