Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DUCATI STREETFIGHTER 848 2014 PREMIUM

9 500 ЕУР

Се продава од: Стефан Николоски Денес 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Охрид
Марка
Ducati
Модел
Drug model
Се продава Ducati Streetfighter 848 2014, во перфектна состојба. Моторот е донесен од USA и регистриран на мк таблици. Моторот е сочуван идеално за прави љубители, без гребнатинка. Ги поседува сите модови на возење со секундарна со суспензија.
Стефан Николоски
070/304-006
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации