Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

July 2018 Ducati Monster 797, white, 6000KM

6 750 ЕУР

7 500 ЕУР

Се продава од: Vincent 28 ноем. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Охрид
Марка
Ducati
Модел
Monster
July 2018 Ducati Monster 797, white, 6000KM for sale.
MK plates. Complete service history by Dynamix, Skopje.

6750EUR.

Јули 2018 година се продава Ducati Monster 797, бел, 6000 км. МК таблички. Комплетна историја на услуги од Динамикс, Скопје.

6750EUR.
Leaflet
Кон почеток