Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GILERA GP 800 -11

5 200 ЕУР

Се продава од: Adrian 13 фев. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Дебар
Марка
Gilera
Модел
Drug model
Gilerata e 850cc registriran servisiran vo ekstra sostijba i arrow auspuk. 19000 km
Leaflet
Кон почеток