Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GILERA RUNNER 200 4T -04

1 800 ЕУР

Се продава од: mega 08 мар. 02:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Gilera
Модел
Runner
Gilera Runner vxr 200 cc 4t
godina proizvodstvo 2004 god
kupena od salon 2006 god
potrosnja 3 lit na 100 km
prva boja nikogas nepadnat
15.000 km 100 %
kuferce nonfango
vespata e kukla nema mana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации