Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Hornet 600s

2 200 ЕУР

Се продава од: Dare 23 дек. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Делчево
Марка
Honda
Модел
CBF
Honda Hornet 600s 2000 god
Registriran do 29 06 2021
mob.070 721 548
Leaflet
Кон почеток