Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CBR 600RR

9 700 ЕУР

Се продава од: Goran 04 фев. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Honda
Модел
CBR
HONDA CBR 600RR MOTORT E NOV IMA 4500KM KAKO OD SALON
Leaflet
Кон почеток