Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

honda cbr 1000rr 2006

4 500 ЕУР

Се продава од: bayram 25 јан. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Honda
Модел
CBR
motorot e vo odlicna sostojba na germanski tabli
Leaflet
Кон почеток