Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda 125XL atx vo top sostojba -05

300 ЕУР

Се продава од: gorgi 10 авг. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Honda
Модел
Drug model
Motorot e vo odlicna sostojba vredi da se vide
Leaflet
Кон почеток