Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda CM125T vo odlichna sostojba

600 ЕУР

Се продава од: Ljupco 23 ноем. 16:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.280 МКД / месечно

From
Store
Година
Локација
Демир Хисар
Марка
Honda
Модел
PCX
Honda CM125T vo odlichna sostojba za povekje informaci javetese na brojot
Leaflet
Кон почеток