Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Husqvarna 350 TE

1 500 ЕУР

Се продава од: Dejan 24 дек. 14:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Радовиш
Марка
Husqvarna
Модел
TE
Se prodava Husqvarna 350 TE vo top sostojba registrirana na BG Tablici cela godina do 12.2016.

I delovi za Honda NX 650 Motorrad(Masina i dr rezervni delovi) .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации