Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scuter Truva 150cc

400 ЕУР

Се продава од: NoRi 10 дек. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Дебар
Марка
Jinling
Модел
Drug model
Truva 150cc
Viti 2007
Ngjyra Metalike
auspuk akrapoviç
Extra gum e re plus bandash; plastika rezerv
Scuteri është në gjendje shum të mir, servisim, regjistrim gjithçka ësht në regull.
Çmimi: 400 EURO jo fikse
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации