Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Kawasaki KMX 125 2t

800 ЕУР

Се продава од: Naum 13 апр. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Струга
Марка
Kawasaki
Модел
Drug model
Motorot e vo top sostojba smeneti se klip kariki cilindar zvezdi napred nazad lanec gurtni napred nazat namotai magnet elektroniga bombina moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации