Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kawasaki KX 450 F -09

2 800 ЕУР

5.990 МКД / месечно

pay with Iute Credit

Се продава од: Aleksandar 01 јул. 09:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.990 МКД / месечно

From
Advertiser
Година
2009
Локација
Скопје, Скопjе
Марка
Kawasaki
Модел
KXF
Motorot e vo odlicna sostojba, vozen rekreativno, kompletno servisiran.
Aleksandar
075464132
Leaflet
Кон почеток