Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kymco ATV 450cc 4x4

5 500 ЕУР

Се продава од: Hristijan 28 ноем. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 11.770 МКД / месечно

From
Store
Година
Локација
Кратово
Марка
Kymco
Модел
Drug model
Motorot e vo odlicna sostojba pogon na cetirite trkala po led svetla potreba abs sostav na plastika aluminski bandazi dvojni zadni i predni armortizeri so podesuvanje vodeno ladenje 12V polnac za mobilen telefon poveke info na telefon
Hristijan
070 285 014
Leaflet
Кон почеток