Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lifan LF 250-4

Се продава од: kosta 09 фев. 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Lifan
Модел
Drug model
Lifan LF 250-4 ( Rebel ).
So pominaati 12000km.
Vo odlicna sostojba.
Prv sopstvenik.
Leaflet
Кон почеток