Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Coper Lifan 400cc V so dokumenti

999 ЕУР

Се продава од: Љубица 07 мај 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Струмица
Марка
Lifan
Модел
LF
Се продава чопер Lifan 400cc V со документи.
Има направено комплет сервис.(нов акумулатор, алансер, свеќици, сајли, мембрана на карборатор.) Цена: 999e. КОНТАКТ: 075 249 428

Струмица
Љубица
075249428
Leaflet
Кон почеток