Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor 50cc

1 000 ЕУР

Се продава од: Omer Haliti 11 дек. 08:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.140 МКД / месечно

From
Store
Година
Марка
Quadro
Модел
Drug model
Motorot je vo odlicna sostojba
Omer Haliti
071427939
Leaflet
Кон почеток