Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Piaggo Vespa 125cc

1 000 ЕУР

Се продава од: Martin 11 септ. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Марка
Vespa
Модел
Drug model
Se prodava piaggo vespa 125 , 2000 godina, ima mesto za dogovor !!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации