Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vespa GTV 300

4 500 ЕУР

9.630 МКД / месечно

pay with Iute Credit

Се продава од: Andrej 18 мар. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 9.630 МКД / месечно

From
Advertiser
Година
2010
Локација
Кисела Вода, Скопjе
Марка
Vespa
Модел
GTS
Gtv 300 via monte napoleone
Leaflet
Кон почеток