Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Dragstar 1100 classic

4 999 ЕУР

5 600 ЕУР

Се продава од: Лазе Глушков Вчера 06:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Велес
Марка
Yamaha
Модел
DragStar
Продавам Yamaha Dragstar 1100 classic.Нов акумулатор.Нови Dunlop бели гуми.Многу дополнителна опрема.Сменето уље пред 100км Bell Ray V-Twin и нови NGK свеќици.Нови плочки и глицерин.Нов бендекс сменет пред 600км.Цена зимска!!!
Лазе Глушков
075355355
Кон почеток