Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yamaha Versity 300cc

1 600 ЕУР

Се продава од: erdo 10 септ. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Дебар
Марка
Yamaha
Модел
Drug model
vo dobra sostojba so 26 000 km pominat platena carina se do registracija ...info na viber
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации