Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Tracer MT 09

8 000 ЕУР

Се продава од: JOVAN 24 дек. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Охрид
Марка
Yamaha
Модел
Drug model
Motorot ima dva vizira, golem i mal. Vo komplet se i site tri kuferi.
Кон почеток